POŠTOVNÉ ZDARMA pri nákupe nad 65€ s doručením v SR a ČR!

LEMUR O.O

Glow and shine! During your night adventures in the cityjungle! Play, dream, no matter where you are. Be monkey! Be yourself. Be Lemur O.O Glow!

Nestrať sa počas nočných dobrodružstiev mestskou džungľou! Hraj sa, snívaj, bez ohľadu na to kde si! Buď opica! Buď sám sebou. Buď Lemur O.O Svieť!

-

Lemur má už viac ako päť rokov. Vznikol na jedenástom poschodí panelového domu. V sídliskovej džungli. Prvé stovky kusov sa vyrábali priamo tam. Na starom jedálenskom stole, noc čo noc, po práci. Takmer rok. Až kým sme nespoznali ďalších a ďalších úžasných ľudí. Priateľov, ktorí dnes pre vás spolutvoria nášho opičiaka. 
Spolupracujeme s úžasnými ľuďmi, najmilšími tlačiarmi a šikovnými krajčírkami. Snažíme sa nájsť tie najlepšie materiály. Učíme sa a zlepšujeme. Aj vďaka vám. Bez vás by nebolo nič. Spoznávame sa na dizajnových trhoch a festivaloch po celom Slovensku. Dávate nám energiu a spätnú väzbu. Mnohí z vás ste sa stali našimi priateľmi. Lemur nie je značka oblečenia, je to cesta spoznávania neuveriteľných ľudí. Vás všetkých.
Ďakujeme O.O


Ako to funguje? Ľahko! O.O
Potlač sa svetlom "nabíja" a v tme svieti. Buď potlač vystav svetlu lampy alebo použi baterku napríklad na mobilnom telefóne. Pomocou nej si vieš na potlač čokoľvek jednoduché aj nakresliť, či napísať. Stačí sa dotknúť a pomaly kresliť.
Skúšaj. Experimentuj. Svieť!
How it works? Easily! O.O
Print is chargeable with light. Charge it with lamp or use LED light on your mobile phone. You can even draw simple pictures or text messages!
Explore. Glow!